«Дом Кирпича»

де дешевше купити бетон Звичайно, приступаючи навіть, здавалося б, незначного і маловажно будівництва, кожен замовник думає про те, де дешевше купити бетон . Але при цьому не варто забувати про якість придбаної продукції, оскільки неякісний матеріал в подальшому потребуватиме великих витрат на проведення ремонтних і відновлювальних робіт. Одним з найбільш поширених руйнувань бетону є тріщини.

Сьогодні фахівцями виділяються наступні види тріщин в бетоні :

  • поверхневі – неглибокі тріщини вздовж арматурної конструкції, виникнення яких пов’язане з перепадами температур або підвищеної вологості;
  • окремі – глибокі розломи шириною не менше 0.3 см, пов’язані з перевищенням навантажень на конструкцію. Становлять серйозну небезпеку для всієї будівлі або споруди.

види тріщин в бетоні

Останні за видом тріщини (бетон) глибина яких згодом стає все більшою, призводять до втрати стійкості конструкції , пропускання вологи і води всередину і підсумкового розлому зведеної споруди. Тому, якщо поверхневі тріщини не уявляють серйозної небезпеки і з часом навіть самі по собі можуть «затягнутися», то в разі появи окремих тріщин негайний ремонт бетону просто необхідний.

купити бетон в Харкові для фундаменту

Якщо Вам необхідно купити бетон в Харкові для фундаменту або інших будівельних матеріалів для проведення відновлювальних та ремонтних робіт, найкращу вартість і гарантію високої якості сировини запропонує Вам компанія «Будинок Цеглини». У нас Ви знайдете найширший асортимент товарів, який зробить Ваше будівництво вигідним і надійним.

Також можете почитати:

підходить газобетон для будівництва будинку? ;

Поради з облицювання фасаду ;

Будуємо бетонний басейн самостійно ;

Робота з бетоном: без якої техніки просто не обійтися? ;