«Дом Кирпича»

Будуємо бетонний басейн самостійнообробка бетонного басейну в Харкові Багато наших співвітчизників сьогодні прагнуть самостійно побудувати хоча б невеликий басейн у своєму будинку. І відразу ж виникає питання: як зробити бетонний басейн і чи є можливість звести конструкцію самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів? Насправді, процес цілком реалізуємо, хоча і вимагає особливих знань і умінь. Одним з найбільш непростих і трудомістких є етап бетонування домашнього басейну.

Фахівці стверджують, що обробка бетонного басейну (в цій статті під обробкою ми маємо на увазі саме бетонування, а не оформлення і підсумкове облаштування басейну) зумовлює на майбутнє міцність і надійність всього басейну, довговічність чаші і, до речі, усуне необхідність проведення додаткових вирівнюючих поверхню робіт.

Отже, основні правила для бетонування басейну:

  1. щоб викласти дно бетонного басейну , використовувати необхідно матеріал з робочим класом не нижче M350 (В25 W6);
  2. даний вид робіт рекомендується проводити при температурах не нижче + 50С. Якщо ж необхідно проводити бетонування басейну при кілька знижених температурних значеннях, краще в основний засіб додавати спеціальні противоморозні кошти. Правда, гарантії якості заливки в даному випадку чекати все одно не варто;
  3. в залежності від розмірів площі покриття, необхідно вибрати спосіб заливки – безперервна заливка або покриття в 2 прийоми з додатковим методом гідроізоляції холодного типу шва;
  4. якщо є необхідність або в спеціальних рідкісних випадках, технологія будівництва бетонних басейнів може мати на увазі додаткове додавання вібраторів – коштів, які роблять бетонну суміш більш щільною і, відповідно , міцною.

Після бетонування басейну і повного висихання покриття, можна приступати до проведення облицювальних робіт і прокладання гідроізоляції.

дно бетонного басейну як зробити бетонний басейн в Харкові

Рекомендуємо також почитати:

Ремонт тріщин в бетоні;

підходить газобетон для будівництва будинку? ;

Робота з бетоном: без якої техніки просто не обійтися? ;

Оздоблення приватного будинку – що краще використовувати ;