«Дом Кирпича»

Кожен сучасний клей для газобетону і пінобетону грунтується на полімерних добавках, різноманітних пісках, якісному цементі і сучасних мінеральних наполнителях. При цьому кількість того чи іншого компонента впливає на характеристику підсумкового клею: пластичність, вологостійкість, міцність і т.д. залежать саме від пропорцій і властивостей вихідного продукту.

Багатьох сучасних користувачів цікавить, чи можна класти плитку на клей для газобетону . Це можна пояснити: сучасний клей відрізняється волого- і морозостійкістю, високими параметрами адгезії, швидким «застигання» і сутичкою, пластичністю і т.д. У складі міцного і якісного клею для газобетону присутні добавки-модифікатори, за допомогою яких вдається утримувати вологу всередині, що перешкоджає утворенню тріщин під впливом підвищених температур.

як розрахувати кількість клею для газобетону

Якщо Ви не знаєте, як розрахувати кількість клею для газобетону , то плануйте покрити однієї пачкою клею не більше 1 кв. м. матеріалу. При цьому шар клею не повинен перевищувати товщину в 3 мм. Правда, на практиці доведено, що витрата насправді перевищить очікування мінімум в півтора-два рази.

клей для газобетону і пінобетону

Якщо Ви підберете оптимальний клей для своїх будівельних робіт, то в подальшому Вам вдасться, як відновити клей для газобетону у разі появи тріщин або дефектів у Вашому спорудженні, так і уникнути їх появи вже на початковому етапі будівництва.

 як відновити клей для газобетону

Також радимо почитати:

Дорожній щебінь – якість для вітчизняних користувачів ;

Класифікація бетону ;

Пісок митий або намивний – який і для чого? ;

Поради щодо вибору щебеню ;