«Дом Кирпича»

Який клей використовувати для газобетону Приступаючи до будівництва нового будинку або ремонту вже існуючої споруди, багато користувачів стикаються з дилемою, який клей використовувати для газобетону . Питання дійсно непросте, оскільки даний клей повинен мати необхідні характеристики для застосування в тому чи іншому випадку – тільки тоді якість проведених робіт буде по-справжньому високим. До того ж, варто чітко визначити і для чого буде використовуватися клей: засіб може застосовуватися, як для зведення стін з застосуванням фасонного і саману і пористих блоків, так і для вирівнювання поверхні (при покритті не більше, ніж 0.5 мм товщини).

Отже, цікавлячись, як зробити клей для газобетону своїми руками , варто врахувати, що засіб, в будь-якому випадку, буде наноситися на підготовлену поверхню. Тому спочатку подбайте саме про очищення та підготовки поверхні газобетонного блоку або плит бетону.

Як зробити клей для газобетону своїми руками

Відповідаючи на питання, як розрахувати клей для газобетону , враховуйте, що засіб починає наноситися тільки з другого ряду блоків – перший укладається виключно на цементний розчин, що дозволяє швидко і ефективно порівнювати будь-яку шорсткість і нерівність фундаменту. Виходячи з цього, підрахувати необхідну кількість засобу стає набагато легше.

Як розводити клей для газобетону

І, безпосередньо, про сам процес – як розводити клей для газобетону ? Суха суміш розбавляється за необхідне (відповідно до інструкції) кількістю води. Суміш перемішується до тих пір, поки її консистенція не досягне однорідності. Перемішувати можна, як вручну, так і з застосуванням дрилів зі спеціальними насадками. Після закінчення перемішування, розчин витримується 5-7 хвилин і знову перемішується. Після цього, клей готовий до нанесення – його властивості зберігаються не більше 3-4 годин.

Рекомендуємо також почитати:

Гірський пісок – основа фундаменту і якісних доріг ;

Б/у цегла дозволить втілити в реальність безліч будівельних ідей ;

Варіанти використання білої силікатної цегли ;

Про видах кольоровий кладки цегли і особливості методів ;