«Дом Кирпича»

Купити біла цегла в Харкові з доставкою Ніхто не стане сперечатися, що сьогодні ринок матеріалів, призначених для проведення ремонтних і будівельних робіт, пропонує покупцеві широкий асортимент різних видів білої цегли. Вибравши тут найнеобхідніше, Вам вдасться використовувати цей матеріал буквально у всіх сферах робіт. Якщо Вам необхідно купити білий цегла в Харкові з доставкою , звертайтеся в компанію «Будинок Цеглини» – ми готові надати Вашій увазі будівельні засоби і матеріали найвищої якості, за допомогою яких Вам вдасться провести будь-які роботи по зведенню та реставрації будівель.

В основному, продаж білої силікатної цегли затребувана тоді, коли є необхідність побудови або зведення різних видів стін. При цьому, це можуть бути, як несучі відповідальні частини конструкції, так і якісь з найпростіших перегородок. Матеріал відноситься до екологічно чистої продукції, що, звичайно, підвищує популярність його застосування. Та й то, що вартість продукції є набагато меншою, ніж найближчого «побратима» – червоної керамічної цегли – зводить біла силікатна цегла в лідери продажів будівельних матеріалів.

Цегла біла силікатна в Харкові

Якісний цегла біла силікатна ціна (Харків) якого мінімальна в компанії «Будинок Цеглини», найчастіше використовується при кладці поверхонь, розташованих вище цокольного рівня. В якості основних матеріалів для виробництва цегли використана суміш, до складу якої входять вапно та пісок в технологічно вивірених пропорціях. Цегла має високі характеристики, що забезпечують прекрасні параметри звуко- і теплоізоляції. Саме тому його найчастіше і використовують при будівництві міжквартирних стін, зовнішніх стін, обкладання цоколя і т.д.

Білий цегла в інтер'єрі

Варто відзначити, що часто застосовується біла цегла в інтер’єрі вітальні . Але це – інші різновиди будівельного матеріалу: використовувати силікатна цегла при зведенні фундаменту або оформленні (будівництві) печей, димоходів та камінів категорично ЗАБОРОНЕНО! При зволоженні і інтенсивному нагріванні матеріал втрачає свою розрахункову міцність, а значить, конструкція буде зруйнована.

Рекомендуємо також почитати:

Способи приготування клею для газобетону ;

Гірський пісок – основа фундаменту і якісних доріг ;

Про видах кольоровий кладки цегли і особливості методів ;

Силікатна цегла: далеке минуле або за ним майбутнє? ;