«Дом Кирпича»

Основним для будь-якої конструкції є її основа. У будівництві за стійкість і надійність будівель відповідає фундамент, який повинен володіти такими високими показниками як міцність, морозостійкість і стійкість. Крім цього саме на фундамент лягає роль щодо захисту будівлі від грунтових вод і відповідальність за довговічність будівлі.

Роботи по закладці фундаменту

розмітка і формування траншей під фундамент Будівництво будь-якого будинку починається з точної розробки плану майбутнього будинку до кошторису і порядком робіт. Після чого виконується розмітка виділеної ділянки, в ході якої визначається тип ґрунту, наявність ґрунтових вод і рівень промерзання.

Після цього визначається необхідність попередньої осушки ділянки і відведення вод. Розмітка і формування траншей виконується безпосередньо перед початком всіх робіт, це пов’язано з можливими опадами під час простою траншей або їх висихання і осипання. Траншеї додатково зміцнюють опалубкою з розпірками.

Роботи з розмітки

Спеціаліст спочатку визначать осі всієї конструкції і зазначає ріг будинку за допомогою схилу, від якого проводить перпендикуляр. Від кута відміряють довжину головної стіни і фасаду, а четверта точка відміряється косинцем. Важливо відзначити і ширину траншеї, а правильність розмітки звірити довгою діагоналей. Тільки після звірки всієї розмітки можна починати земляні роботи.

Глибина фундаменту

Цей параметр визначається на підставі типу грунту. Якщо він сухий, то мінімальна глибина становить півметра, а от у випадку піщаних і глинистих відкладень будуть потрібні траншеї на рівні як мінімум глибини промерзання.

Кілька ускладнені роботи в разі пучинистого грунту. У такому випадку велика увага приділяється використовуваних матеріалів, які повинні мати хорошу міцність і морозостійкість.

Можливо, Вас також зацікавить:

Все про фундамент: матеріал і прокладка ;

Будуємо фундамент – оптимальний обсяг щебеню ;

Який вибрати цегла: лицьової або клінкерна ?;

Укладання блоків з газобетону ;