«Дом Кирпича»

Фундамент – це основа будь-якої будівлі і для його зведення можуть застосовуватися різні будматеріали від бутобетона до цегли і грунтоцементу. Для сухих грунтів можна навіть використовувати гіпсобетон або цегляний щебінь. Кожен з цих будматеріалів має свої особливості, і знання всіх нюансів дозволить вибрати саме той матеріал, який гарантовано забезпечить будівництво необхідну надійність і довговічність.

Бетон в фундаменті

закладка фундаменту У більшості випадків основа конструкцій готується з цементу марки не нижче 300, а роль жорсткого заповнювач відіграє щебінь або навіть великий пісок. Пісок відрізняється дрібною фракцією, вапняковий щебінь або навіть перероблений цегла дають бетон низької міцності навіть в разі замішування суміші на основі цементу високої марки.

Склад бетону: 1 частина цементу, 3 частини піску і 3-4 – заповнювач, а частка води визначається з розрахунку отримання суміші задовільною пластичності, для укладання трамбуванням. Варто враховувати той факт, що від жорсткості суміші залежить міцність застиглої конструкції.

Особлива увага приділяється терміну зберігання використовуваного цементу, так як за 6-ть місяців навіть при правильному зберіганні втрачається майже 4-я частина всіх його показників, що згодом знижує його марку.

Звичайно, якщо Ви хочете побудувати будинок, який простоїть року, то варто приділяти особливу увагу кожному етапу та закладка фундаменту грає серед них першорядне завдання.

Можливо, Вас також зацікавить:

Будуємо фундамент – оптимальний обсяг щебеню ;

розтріскування бетону ;

Все про фундамент: закладка, розмітка і глибина ;

Який вибрати цегла: клінкерна або лицьовій? ;