«Дом Кирпича»

Будь-яке будівництво має на увазі використання різних будівельних матеріалів, однак особлива увага приділяється розрахунками їх кількості – оптимальних пропорцій.

бетонну основу особливо це дуже важливо в великомасштабних проектах, коли важлива якість результату і від правильності і грамотності розрахунків залежить довговічність споруджується конструкції. У зв’язку з цим часто таким проектуванням займається ціла команда фахівців, які враховують в розрахунках різні показники.

Для забезпечення належної надійності дому дуже важливим є правильний розрахунок складових бетонної суміші, яка буде застосовуватися при формуванні фундаменту. Основним складовим бетону є щебінь , тому в залежності від ряду особливостей може знадобитися різний його кількість.

Для того щоб виконати розрахунки за обсягом щебеню потрібно врахувати:

  • Показник товщини майбутнього бетонної основи.
  • Питома вага застосовуваного для суміші щебеню, який вказується в документах, наданих з матеріалом.
  • Параметр ущільнення суміші, який в більшості випадків береться рівним 1,3.

Варто відзначити, що фракції щебеню жодним чином не належать до показника питомої ваги. Як приклад можна взяти доломітовий і гранітний щебінь, які маючи однакові фракції, значно відрізняються за вагою.

Перемноживши обсяг всієї споруди з питомою вагою щебеню і стандартним показником ущільнення, Ви отримаєте остаточну кількість щебеню, яке необхідно використовувати для формування бетонної основи.

Можливо, Вас також зацікавить:

розтріскування бетону ;

З чого побудувати будинок: цеглу або газоблоки ?;

Все про фундамент: матеріал і прокладка ;

Все про фундамент: закладка, розмітка і глибина ;