«Дом Кирпича»

 Газобетон «Hetten» Якісний газобетон «Hetten» , придбати який Ви зможете в компанії «Будинок Цеглини», вже встиг зарекомендувати себе на ринку вітчизняних будівельних матеріалів як надійний і універсальний газоблок в Харкові. Популярність товару обумовлюється, перш за все, прекрасної геометрією і бездоганним зовнішнім виглядом – відхилення в розмірах цих газосилікатних блоків не перевищують 2 мм, що дозволяє будівельникам створювати буквально ідеальні по красі будівлі і архітектурні об’єкти.

Даний автоклавний газобетон (Харків) , в основі технології свого виробництва, передбачає використання вапна, піску, цементу, води і алюмінієвої пудри. Висока якість підсумкового матеріалу забезпечується строгим контролем кожного етапу створення газоблоків автоклавного виробництва: мокрого і сухого помелу вихідної сировини, приготування базової суміші, угруповання масивів, які в подальшому і розрізають на вироби з тим габаритними розмірами, які необхідні для проведення будівельних робіт. В автоклавах, з робочим тиском в 14 бар, здійснюється Тепловологісна обробка. Саме в автоклаві газобетон отримує ті 100% міцності, які потім є визначальною характеристикою даного будівельного матеріалу.

Автоклавний газобетон Харків

Кожен користувач, затіваючи будівництво, замислюється, а який купити газобетон ? Якщо Ви плануєте звести малоповерхова будівля (до 2-3 поверхів) Харківський газоблок «Hetten» стане прекрасним рішенням – прямокутні паралелепіпеди газобетону дозволять отримати точну за розмірами конструкцію і автоматично забезпечать їй гладку і красиву поверхню.

Купити газоблок в Харкові з доставкою

Компанія «Будинок Цеглини» пропонує Вам купити газоблок в Харкові з доставкою у зручний для Вас ме то. Вартість продукції в нашому магазині мінімальна, так що Ви отримаєте прекрасний по якості будівельний матеріал за найдоступнішою в місті ціною.

Можливо, Вас також зацікавить:

Современное будівництво: вийде обійтися без щебеню і піску? ;

Бетон в Харкові де краще купити? ;

Б/у цегла дозволить втілити в реальність безліч будівельних ідей ;

Гірський пісок – основа фундаменту і якост ничих доріг ;