«Дом Кирпича»

Мабуть, на сьогоднішній день жоден з модних і популярних ландшафтних дизайнерів не пройде повз можливості купити кольоровий щебінь в Україні . Цей продукт дроблення натуральної гірської породи до отримання більш дрібних каменів користується великою популярністю серед професіоналів та користувачів, оскільки дозволяють надати будь-якої території неповторності і індивідуального стилю оформлення.

Насправді, бажаючий купити щебінь в Україні для оформлення майданчиків або території, має можливість вибрати один з наступних характерних матеріалів:

  • щебінь кольоровий;
  • кольорова крихта;
  • спеціальний ландшафтний;
  • мармурова крихта.

 купити кольоровий щебінь в Харкові

Всі ці види щебеню і його застосування розділені за зовнішніми ознаками, за технічними характеристиками і матеріалу, що використовується для отримання конкретного кольору. Так, наприклад, щоб отримати кольоровий щебінь з зеленим відливом, використовують змійовик, рожевого – рожевий мармур, білого – білий кварцит. В результаті дроблення і додавання домішок і отримують гарний і оригінальний будівельно-декоративний матеріал.

 купити щебінь в Україні

Сьогодні всі види щебеню для будівництва , що використовуються при декоруванні території, мають відмінну довговічність. Кольоровий щебінь не пливе під дощем, снігом, туманом, не вигоряє на сонці. Він також екологічно безпечний, оскільки полімерні барвники не мають в своєму складі отруйні речовини. Легкість догляду за матеріалом і його застосування, робить щебінь прекрасним засобом облаштування, як тимчасових майданчиків, так і постійних ділянок і площ.

 кольоровий щебінь в Харкові

Можливо, Вас також зацікавить:

Як визначити якість газобетону? ;

Будинку з червоної цегли – все «за» і «проти» ;

Що таке сучасна мармурова крихта? ;

Види піску і де застосовувати? ;