«Дом Кирпича»

Відгуки


Warning: printf() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/domkirpi/dom-kirpicha.com.ua/www/wp-content/themes/wisdom-blog/comments.php on line 41

  1. Дякую за хороший червона цегла! Привезли рано з ранку, як і домовлялися, розвантажили маніпулятором, навіть поставили кілька піддонів цегли на другий поверх. Єдиний мінус – цегла потрібно заздалегідь замовляти – дня за 2-3. Пояснюють великою завантаженістю на заводі в сезонні місяці.

    1. Олег, спасибі Вам за позитивний відгук. Найближчим часом нашої кампанією планується покупка власного цегельного заводу, а так само розширення бази заводів-постачальників рядового цегли. Так що сподіваємося, що скоро навіть в сезонні місяці терміни поставки цегли будуть мінімальні.

  2. Купував у вас цемент М400 двох різних виробників: Балаклійський (Євроцемент) і Донецький (Промцемент), хочу поділитися своїм досвідом використання. Євроцемент в сто раз краще, ніж Промцемент, він навіть за кольором відрізняється – темніший, а Промцемент істотно світліше. Добре, що другого купив всього 5 мішків на пробу. Хоча мене менеджер попереджав, що балаклея краще за якістю, але мені захотілося проексперементіровать)). Раджу всім купувати тільки Балаклійський цемент – в Будинку Цеглини він дійсно оригінальний і продається в заводських мішках.

    1. Дякую за ваш відгук. З приводу Промцемент ми знаємо, що він гірше ніж Євроцемент, але так щоб на багато я б не сказав, на нього теж великий попит, до того ж у нього ціна набагато привабливіше