«Дом Кирпича»

Цемент з доставкою по Харкову

Купити цемент в Харкові – завдання, яке виникає у всіх, хто стикається з ремонтом, будівництвом, господарюванням. Здатність сухого порошку, змішаного з водою, ставати твердим каменем, є унікальним якістю, використовуваним для міцного з’єднання будматеріалів. Купити якісний цемент за лояльною ціною пропонує компанія «Будинок Цеглини».

Ціни на цемент в Харкові

Найменування Одиниця
вимірювання
Вага Ціна
ЦЕМЕНТ
ПЦ II / Б-Ш-400 «Міцний дім»
мішки 50 кг 116 грн
ЦЕМЕНТ ПЦ II / Б-Ш-400 «Міцний дім» мішки 25 кг 59 грн
ЦЕМЕНТ ПЦ I-500 Н «Міцний дім» мішки 50 кг 129 грн
ЦЕМЕНТ ПЦ II / Б-Ш-400 «Євроцемент» г.Балаклея мішки 50 кг 116 грн
ЦЕМЕНТ ПЦ II / Б-Ш-400 «Євроцемент» г.Балаклея мішки 25кг 59 грн
ЦЕМЕНТ ПЦ I-500 Н «Євроцемент» г.Балаклея мішки 50 кг 129 грн
ЦЕМЕНТ ПЦ II / Б-Ш-400 «Хайдельберг» м.Кривий Ріг мішки 25 кг 59 грн
ЦЕМЕНТ ПЦ I-500 Н м.Івано-Франківськ мішки 50 кг 133 грн

Склад цементу

 цемент Харків Зовні виглядає як сірий порошок, по суті, являє клінкер (проміжний продукт, який складається з силікатів або алюмінатів) з модифікаторами і пластифікаторами. У застиглому стані – штучний камінь. Для отримання клінкеру в певній пропорції змішують глину, вапняк, крейда, мергель, шлаки, гіпс. Цементні заводи різних регіонів використовують той мінерал, який видобувається в територіальній близькості. Тому склади цементної суміші можуть відрізнятися. Добавки визначаються призначенням:

  • оксид алюмінію покращує вогнетривкі властивості;

  • оксид кальцію збільшує міцність;

  • сульфидно-дріжджова брага збільшує пластичність;

  • мінеральні суміші, які зменшують виділення тепла, що позитивно позначається на рівномірному застиганні;

  • для збільшення водостійкості використовують гідравлічну вапно;

  • Аліто і алюмінатних фаза впливають на швидкість застигання.

Головний технологічний процес полягає в випалюванні при температурі 1450-1480 ° С в рухомих печах. Устаткування поділено на зони: нагріває, декарбонізаціонную, для екзотермічних реакцій, спікається і охолоджуючу.

Характеристика цементів

Основні документи, які визначають виробництво, випробування, використання цементу: ДСТУ Б В.2.7- 112-2002, ДСТУ Б В.2.7-124-2004, ДСТУ Б В.2.7-46-96, і інші. Найважливішим показником сполучної суміші є міцність. Цифровий показник марки означає межа міцності на стиск і стійкість до навантажень. Наприклад, цемент 400-ої марки витримує 40 Мпа або 400 кг / см 2 , М500 має відповідні показники, які необхідні для спорудження балок і плит для понад навантажень. Найвища – 600 марка, яка використовується для військових споруд (бункери, шахти).

Буква ‘Д’, присутня в назві, позначає відсоток мають в складі добавок.

Різновиди за основним мінералу:

Портландцемент використовується повсюдно. Вживаючи ‘цемент’ ми маємо на увазі саме цей вид на основі аліта. У глиноземний вигляді переважає алюмінатних фаза. Магнезійний проводиться на основі магнезиту. Кислототривкий з гідросилікату натрію. Для певних цілей використовуються змішані склади.

Важливо пам’ятати!

У цементних сумішей, незважаючи на герметичну упаковку, термін придатності 2 місяці. Проте, при зберіганні в сухому провітрюваному приміщенні, основні якості зберігаються на значно більший період. Слід розуміти, що позначена марка на упаковці, після певного терміну знижує міцність. Наприклад: М500 після трьох місяців зберігання відповідає М400.

Ми також продаємо:

Газобетон ;

Мармурову крихту ;

Пісок ;

Бетон ;