«Дом Кирпича»

використання силікатної цегли Хтось вважає, що сьогодні використання силікатної цегли вже не має тієї актуальності, яка мала місце бути кілька років тому. Дійсно, до недавнього часу саме на частку силікатної цегли припадали найбільші обсяги всіх видів будівельних робіт. І якщо сьогодні популярність матеріалу трохи знизилася, силікатна цегла все одно продовжує залишатися поширеним і затребуваним і, швидше за все, ніколи не здасть свої позиції.

купити силікатна цегла недорого в Харкові

Силікатна цегла, на відміну від керамічної, виготовляється з повітряної вапна та кварцового піску. Масове будівництво із силікатної цегли є порівняно молодим видом робіт, так само як і сам матеріал – його виробництво було розпочато в Німеччині тільки в кінці XIX століття. Звичайно, виною цьому можна вважати відсутність належного рівня технологічних рішень: виготовлення силікатної цегли передбачає автоклавний синтез, в рамках якого 1 частина повітряного вапна і добавок з’єднується з 9 частинами кварцового піску. Надалі приготовлену суміш пресують.

будівництво із силікатної цегли

На даний момент кожна людина, навіть який нічого не розуміє в будівництві, зустрічав будівлі і конструкції, зведені за допомогою цегли силікатної типу. Компанія «Будинок Цеглини» пропонує можливість купити силікатна цегла недорого і звести необхідну конструкцію з наданням їй кращих міцності і довговічності експлуатації. І силікатна цегла дійсно зможе Вам гарантувати необхідні властивості кінцевого виробу: матеріал екологічний, практичний і міцний. Якщо порівнювати із звичайною цеглою, силікатна має велику стійкість до впливу зовнішніх механічних факторів, а також відрізняється поліпшеними характеристиками звукоізоляції. Даний вид цегли прекрасно підходить для зведення конструкцій із значними навантаженнями.

Якщо Ви шукайте, де можна купити силікатна цегла в Харкові за мінімальною ціною, компанія« Будинок Цеглини »допоможе Вам знайти рішення. Завдяки різноманітності видів силікатної цегли, у нас Ви зможете вибрати будівельний матеріал виходячи зі своїх потреб і побажань. Ми здійснюємо доставку купленого товару і даємо гарантію того, що наш будівельний матеріал – це запорука успіху проведення будь-якого будівництва для Вас!

Також Вас може зацікавити:

Про видах кольоровий кладки цегли і особливості методів ;

Де застосовують біла силікатна цегла? ;

Класифікація будівельних матеріалів за технологічною ознакою ;

Класифікація сучасних будівельних матеріалів ;