«Дом Кирпича»

Часом купити цемент гарної якості стає справжньою проблемою – далеко не всі представлені на ринку будівельні матеріали мають якість. Але якщо Ви звертаєтеся в магазин «Будинок Цеглини», Ви гарантовано зможете підібрати кращу світову продукцію за найбільш прийнятною вартістю. У числі таких перевірених матеріалів – популярний цемент М400.

Запропонована нашим магазином суміш пескоцементного (цемент) М400 ціна якої є дуже демократичною, стане надійним помічником в проведенні кладок, теплоізоляційних і шпаклювальних робіт. У складі цієї порошкоподібної субстанції представлені модифікатори, що зв’язують речовини і сучасні наповнювачі, що надає матеріалу в результаті прекрасні характеристики і гарантує тривалий термін експлуатації.

купити цемент гарної якості в Харкові

Сьогодні вартість цементу М400 багато в чому залежить від виробника. У нашому магазині весь товар сертифікований, а значить, підробка виключена. У підсумку використовувати даний будівельний матеріал користувач зможе, як для наливки статі, так і для цементування важких і відповідальних будівель.

суміш пескоцементного цемент м 400 в Харкові

Основними перевагами, які має цемент М400 (Харків), є наступні:

  • легко поєднується з іншими видами оздоблювальних і будівельних матеріалів;
  • унікальний склад суміші, який повністю безпечний для здоров’я тварин і людей;
  • швидка швидкість приготування розчину будь-якої в’язкості, його якнайшвидше засихання і простота догляду за обробленими конструкціями.

вартість цементу м 400 в Харкові

Можливо, Вас також зацікавить:

Готуємо цемент в домашніх умовах ;

Пісок: види і область застосування ;

Будівельні матеріали: здійснюємо акуратну і грамотну покупку ;

Про шлюб цегли ;