«Дом Кирпича»

гірський пісок застосування На сьогоднішній день гірський пісок застосування знаходить досить широке в багатьох галузях будівництва. За своїми характеристиками цей вид піску не сильно відрізняється від річкового, піщаного і кварцового грунту. Відмінності матеріалів обумовлені способом добування піску: так, наприклад, річковий пісок чистий, тому що добувають його з річкового русла. Кар’єрний ж пісок, добутий з піщаного кар’єру, не проходить додаткову обробку і, відповідно, він забруднений домішками і глиною. Якщо такий пісок промити, він отримає назву митого або намивного піску.

купити гірський пісок в мішках

Компанія «Будинок Цеглини» пропонує покупцям купити гірський пісок в мішках за мінімальними цінами в Харкові. Такий будівельний матеріал прекрасно підійде для проведення штукатурних робіт, оскільки забезпечить і прекрасний рівень здійснюваних робіт, і, з іншого боку, зробить витрати на покупку матеріалів для будівництва мінімальними. Для виготовлення якісного бетону гірський пісок не підходить, оскільки глина, домішки і пил, присутня в гірському піску, не дозволяють отримати високу якість бетону в результаті. Не підходить гірський пісок і для будівельної кладки.

купити пісок гірський Харків

Звичайно, можна застосовувати гірський пісок для зведення цоколя . Наявність домішок вважається головним недоліком цього виду будівельного матеріалу, але при цьому варто відзначити, що для деяких областей застосування це є переважним позитивним фактом. Так, наприклад, наявність глини в складі піску дозволяє піску швидко осідати в розчині, що робить підсумковий склад більш пластичним. Це і робить гірський пісок настільки актуальним і затребуваним при будівництві доріг і магістральних полотен. Матеріал відмінно підходить і для зворотної засипки.

За допомогою компанії «Будинок Цеглини» Вам вдасться купити пісок гірський (Харків) , який відмінно підійде для проведення будівельних і реставраційних робіт. Крім того, асортимент нашої продукції дозволить Вам придбати і чистіший, а значить, максимально відповідний для будь-яких видів будівництва, пісок. Так, наприклад, митий кар’єрний пісок, запропонований нами, прекрасно підійде для виробництва виробів з бетону або заліза. Модуль крупності даного піску буде не меншим, ніж 2.3-2.8.

Також можете почитати:

Класифікація сучасних будівельних матеріалів ;

Класифікація будівельних матеріалів за технологічною ознакою ;

Поради по кладці газобетону ;

Будуємо будинок з газобетону ;