«Дом Кирпича»

газобетон купити в Харкові Газобетон при проведенні будівельних робіт широко затребуваний – буквально, як ніколи раніше. Абсолютно для різних будівельних цілей багато користувачів хочуть газобетон купити в Харкові . Якщо Вам необхідно придбати якісний і надійний будівельний матеріал за мінімальною ціною, допомогти Вам зможе компанія «Будинок Цеглини». Маючи багаторічний досвід роботи, наші фахівці підготували список основних «міфів» про властивості газобетону, спростовуючи які Ви зможете придбати надійний матеріал для будівництва.

газобетонні блоки в Харкові

Хтось стверджує, що газобетонні блоки (Харків) у своєму складі має алюміній і це є дуже шкідливим фактором. Згідно з розрахунками, в 1 куб. м. газобетону міститься максимум 20 кг алюмінію, в той час, як, наприклад, в 1 куб. м. цегли – 200-400 кг, в пористого бетону – більше 50 кг. Та й сам окислений алюміній є найбільш часто зустрічається і стійким хімічним з’єднанням, так що він вже давно зарахований до безпечних елементів.

Наступний міф – газобетон містить вапно, яка призводить до іржавіння. Вирішуючи купити газобетон від виробника (Харків) , Ви отримуєте продукцію, яка складається з новоутворених гідросилікатів на основі алюмінієвої пудри, піску , вапна і цементу. Тому самої вапна в складі газобетону немає. Та й уже точно відомо, що газобетон перешкоджає корозії, а не є для неї розповсюджувачем.

І, нарешті, існує думка, що блоки газобетону дешевше викладати на клей, ніж на цементний розчин. Якщо Ви вирішили купити готовий цементний розчин (Харків) або зібралися приготувати його самостійно, Вам доведеться витратити не тільки гроші на придбання компонентів для суміші, а й час на сам процес. У той же час, клей для газобетону, придбати який Ви зможете в компанії «Будинок Цеглини», буде одним з найдешевших сухих будівельних матеріалів в усьому регіоні.

 газобетон від виробника в Харкові

Також радимо почитати:

Будівництво будинку з газобетону;

Кладка газобетону: особливості та нюанси ;

Особистий басейн – мрія чи побудуємо самостійно? ;

Про особливості укладання підлоги в лазні ;