«Дом Кирпича»

 Дизайн квартири під цеглу Для сучасного інтер’єру одним з найбільш популярних і актуальних рішень є дизайн квартири під цеглу . Подібне оформлення привносить в будинок розкіш і добротність, властиву вишуканою і елітного життя. При цьому, стиль «під цеглу» диктує оформлення не тільки стін, але і стель, підлоги і т.д. Але, вибираючи для свого будинку саме таке оформлення, Ви ризикуєте зазнати невдачі – як наповнити такий інтер’єр теплом і домашнім затишком?

Отже, почніть, мабуть, з не повального оформлення « всього »під цеглу, а, наприклад, використовуйте дизайн камінів з цегли , тобто просто зробіть масивний кімнатний аксесуар доповненням з будівельного матеріалу. Це, з одного боку, наповнить інтер’єр новим настроєм, а з іншого, ще й функціональності додасть каміну чи іншому атрибуту домашньої обстановки.

 Дизайн камінів з цегли  Проектно-будівельні роботи під цеглу

Крім того, не кожен дизайн стін цегла декоративний зможе гармонійно доповнити. Так, наприклад, використання цегли найбільш актуально для стилю «лофт» або ж для квартир старого фонду, де будівельний матеріал є логічним доповненням інтер’єру. Тут Вам буде достатньо оголити старі стіни і новою цеглою доповісти якісь нові елементи. Та й враховувати варто простір навколо: справа в тому, що в малогабаритних квартирах масивний цегла буде виглядати недоречно і стане займати занадто багато вільного простору.

 Дизайн стін цегла декоративний  Стара цегла в ландшафтному дизайні

Окремим трендом сезону є використання б/у цегли. Різноманітний стара цегла в ландшафтному дизайні та оформленні квартир останнім часом використовується досить часто. Елементи битої цегли або викладені «мозаїкою» його шматочки наповнюють інтер’єр стилем і дорогим креативом. Придбати види будівельного та декоративного цегли, а також б/у і бита цегла за кращою в Харкові вартості Вам пропонує компанія «Будинок Цеглини».

Також радимо почитати:

О найпопулярніших будівельних матеріалах ;

Вибираємо щебінь – що важливо врахувати? ;

Один з основних будматеріалів – цегла ;

Где в Харкові купити бетон? ;