«Дом Кирпича»

Багато будівельних форуми рясніють питаннями, що робити, якщо на бетонному покритті з’явилися тріщини. Це пов’язано не тільки з тим, що забудовник уклав розчин з порушенням технології, але і експлуатацією конструкцій в агресивних умовах. Для проведення ремонтних робіт можна використовувати як сам цементний розчин, так і спеціальні ремонтні суміші.

Фахівці віддають перевагу саме останнім, так як спеціально розроблений склад дозволяє не тільки подбати про тріщини, але і поліпшити властивості бетонної конструкції.

При покупці того чи іншого розчину варто враховувати, що суміші розраховані на проведення різнопланових ремонтних робіт:

  • для навантажених конструкцій (балкони, плити);
  • для ЖБ виробів із захистом від корозії;
  • для дорожнього покриття.

Крім цього вибираючи ремонтну суміш, варто брати до уваги тип і площу ушкодження, а також умови експлуатації.

Зміцнення бетонної поверхні в першу чергу починають з грунтовки і тільки потім наносять ремонтну суміш, яка для вертикальної закладення повинна бути тиксотропної, а для горизонтальної – литтєвий.

Звичайно, основна перевага спеціального ремонтного складу полягає у введенні спеціальних добавок, які здатні надати бетону більшої міцності, хорошій морозо- і водостійкості. Завдяки цьому можна з упевненістю говорити про значне продовження служби, при цьому вартість таких робіт більш вигідна, ніж повна заміна та монтаж вироби.

Також зверніть увагу:

Корисні поради по зберіганню будматеріалів ;

Використання бетону по маркам ;

Виробники і постачальники будматеріалів – як здійснювати покупки? ;

Процес виробництва цементу ;