«Дом Кирпича»

Щебінь фракція 20-40 мм з доставкою по Харкову

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ продає недорого гранітний щебінь 20 40 з доставкою в Харкові і області. Щебінь широко застосовується для самих різних будівельних робіт: укладання автомобільних доріг, злітних смуг, залізничних і трамвайних колій, зведення мостів, заливки фундаментів, виробництва високоміцного бетону, асфальтобетонних сумішей і бетонних конструкцій. Важко уявити, як в будівництві взагалі можна обійтися без щебеню!

Нічого дивного в такій незамінності немає, адже гранітний щебінь 20 мм – надзвичайно міцний, надійний і при цьому порівняно недорогий будматеріал. Важливо, що купуючи щебінь в БУДИНКУ ЦЕГЛИ, ви можете бути впевнені в його високій якості, і вам не потрібно вірити нам на слово – ми завжди готові підтвердити якість продукції відповідною документацією.

Ціна на щебінь 20-40 мм в Харкові

Автомобіль Обсяг м3 Вартість доставки Гранітний щебінь, фр. 20-40 мм
Зіл до 7 т від 1 до 5 600-650 грн 750 грн. / 1м3
КАМАЗ до 30 т від 5 до 8 800 грн
від 8 до 12 900 грн
від 12 до 20 1000 грн

В залежності від розміру зерен щебінь поділяють на фракції – дрібну, середню і велику. Щебінь 20 40 мм – це середня фракція. Як правило, чим менше фракція – тим щебінь дорожче. Напевно ви звертали увагу, що гранітний щебінь буває різних кольорів – від світло-сірого до яскраво-червоного. Колір щебеню в першу чергу залежить від того, які кристали – шпату, кварцу або слюди – переважають в гранітної породи, з якої його роблять.

Переваги гранітного щебеню:

  • міцність і довговічність
  • морозостійкість і водостійкість
  • правильна структура поверхні і форма
  • висока насипна щільність
  • відсутність шкідливих домішок

Сам по собі процес виробництва гранітного щебеню досить нехитрий. Спочатку великі брили граніту відокремлюють від гранітного масиву за допомогою спрямованих вибухів. Робиться це так: в скелі бурять шпури, закладають туди динаміт і підривають. Потім ці брили розколюють на більш дрібні камені і самоскидами везуть на завод, де їх подрібнюють в дробильних машинах, а вийшов щебінь сортують по фракціям.

Гранітний щебінь 20-40 мм в Харкові оптом

Визначальне значення при виборі щебеню мають такі параметри, як його міцність, морозостійкість, радіоактивність і лещадность. Лящадність – показник того, скільки зерен в загальній масі щебеню не відповідають правильної кубовидной формі. Щоб зерна щебеню вважалися лещадністю, їх товщина або ширина повинні бути менше довжини принаймні в три рази. Присутність в щебені великої кількості зерен лещадной форми вважається небажаним.

В БУДИНКУ ЦЕГЛИ купити щебінь 20 40 мм високої якості дуже просто – телефонуйте у зручний для вас час або скористайтеся формою для замовлення на сайті. Зверніть увагу, що власний автопарк сучасної техніки дозволяє нам доставляти замовлення будь-яких обсягів максимально швидко. Не забувайте, що для постійних клієнтів і оптових покупців діють знижки!

Ми також продаємо:

Щебінь фракції 5-10 ;

Щебінь фракції 5-20 ;

Щебінь фракції 40-70 ;

Гранотсве в Харкові ;