«Дом Кирпича»

Без чого не може обійтися будівництво? Звичайно без розчинів, які є основною сполучною ланкою, і особливе місце серед яких займає бетон. Однак характеристики розчинів не завжди відповідають очікуванням забудовників, тому питання про поліпшення тих чи інших показників продовжує залишатися актуальним.

бетонна суміш в Харкові

Роль модифікаторів часто грають пластифікатори, які розріджують суміші і надають можливість їх подальшого використання. На відміну від методу з додаванням води застосування пластифікаторів не впливає на щільність бетону, а значить, зводять до мінімуму можливість утворення в подальшому тріщин після усадки.

Саме завдяки пластифікатора можна знизити вміст води в суміші і зберегти при цьому її рухливість, отримавши матеріал з низькою усадкою.

Види бетонних пластифікаторів

За призначенням модифікатори для бетону можна розділити на:

  • Регулюючі – добавки дозволяють поліпшувати деякі властивості матеріалу. До їх переліку входять пластифікуючі, водоудерживающие, піно-і газообразующие і багато інших.
  • Ускоряющіезамедляющіе твердіння.
  • Добавки, що відповідають за стійкість, міцність і морозостійкість матеріалу. Це воздухововлекающие, кольматірующіе речовини, а також інгібітори корозії для залізобетону.
  • Речовини, що забезпечують спеціальні властивості, такі як твердіння навіть при низьких температурах або гидрофобизирующие.

Недоліком використання таких добавок можна назвати необхідність вібрування бетону.

Рекомендуємо також почитати:

Цегла і його розміри ;

Кілька порад для правильного вибору цегли ;

Властивості і характеристика клінкерної цегли ;

Будуємо будинок: газоблоки або цегла? ;